1 вер. 2021
День Знань
У цей світлий і радісний день – День знань –заклад дошкільної освіти розпочав 2021/20122 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком та веселими дитячими посмішками.
31 серп. 2021
Засідання педагогічної ради
Пріоритетні напрями освітньої діяльності закладу у 2021-2022 н.р. 30.08.21 відбулось перше засідання педагогічної ради, яку присвячено низці важливих питань.
20 серп. 2021
30-річчя Незалежності України
20.08.2021 були проведені заходи та тематичні заняття до 30-тої річниці Незалежності України

Методична робота

Методична робота в дошкільному закладі відповідає структурі методичної роботи і вимогам МОН України про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами. Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту,науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психоголо-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету. Річний план роботи дошкільного закладу складено на основі глибокого аналізу, зробленого за минулий рік; комплексного вивчення результатів, здобутків, педагогічних знахідок. До річного планування залучаються всі працівники закладу,враховуючи їхню кваліфікацію, творчі здібності, можливості, їхні запити, побажання, зауваження.

Щорічно у травні місяці проводиться анкетування педагогічних працівників щодо планування роботи ДНЗ «Аналіз, завдання, перспективи». Види і форми планування освітнього процесу в закладі обговорюються та схвалюються педрадою на початку навчального року.

Велика увага приділяється спрямуванню зусиль педагогічного колективу на реалізацію сучасного особистісно орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування у дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість. Ці домінуючі ідеї обговорюються на педагогічних  радах, педагогічних читаннях, під час індивідуальних і групових консультацій. На їх основі здійснюється корекція педагогічного стилю роботи вихователів.

Методична робота спрямована на підвищення педагогічної майстерності та передбачає як колективні так і індивідуальні форми роботи:
  • педагогічні ради, педагогічні години, семінари – практикуми, виробничі наради;
  • методичні об’єднання вихователів дошкільних закладів, відвідування, обмін досвідом роботи;
  • робота творчих груп за темами: «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», « Інтеграція родинного та суспільного виховання», « Рання профорієнтація дітей дошкільного віку»;
  • самоосвіта;
  • підвищення кваліфікації в ДІОППО.

САЙТ ВИХОВАТЕЛІВ

САЙТ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ