18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.
13 жовт. 2021
День захисників і захисниць України
14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва. Напередодні цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”
21 вер. 2021
Міжнародний день миру
З нагоди Міжнародного дня миру в закладі відбулося ряд заходів, серед яких: інтегровані заняття на тему «Ми за мир!»

Електронна реєстрація

Поля, помічені *, обов'язкові для заповнення.
Дитина
  Наявність пільг
Батьки
Навчальний заклад
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 244 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Бажана група
Код з картинки
Натисканням кнопки «Зареєструвати» я даю свою згоду на обробку персональних даних моїх і дитини для здійснення необхідної діяльності у сфері освіти.