18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.
13 жовт. 2021
День захисників і захисниць України
14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва. Напередодні цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”
21 вер. 2021
Міжнародний день миру
З нагоди Міжнародного дня миру в закладі відбулося ряд заходів, серед яких: інтегровані заняття на тему «Ми за мир!»

Фінансова діяльність

Закон України "Про благодійну діяльність"

Постанова Кабінету Міністрів України від 4.08.2000 року №1222 Про затвердження порядку отримання благодійних (добровільних) внесківі пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти,охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання  для потреб їх фінансування

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 р. № 1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку, на сайті створено нову рубрику про використання благодійної та спонсорської допомоги, в якій систематично ми будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному закладі.

Прийом благодійних внесків здійснюється на добровільній основі з обов’язковим оформленням відповідної документації та бухгалтерського обліку, на підставі та згідно Закону України «Про благодійництво та благодійні організації.

Реквізіти для оплати благодійної допомоги:

Департамент гуманітарної політики ДМР

ЄДРПОУ 40506248

МФО 820172

Рахунок UA688201720314221041301095804

Державна казначейська служба України м. Київ

У призначенні  платежу обов’язково вказувати назву начального закладу

Щиро дякуємо батькам вихованців за допомогу, яку вони надають нашому садку!

Закон України "Про благодійну діяльність"

НАКАЗ «Про дотримання  чинного  законодавства  щодо отримання, використання та обліку благодійних  (добровільних)  внесків  від юридичних  та  фізичних  осіб»

2020 рік за рахунок департаменту гуманітарної політики ДМР :

- 4 вогнегасника  - 1239,84 грн;

- проведено випробування проб  води, повітря, вологість, освітлення, проб песка, посуда;

-  промивка системи тепломережі;

- замінена задвижка на холодну воду аварійною службою ДМР

КОШТОРИС на 2019

КОШТОРИС на 2018

КОШТОРИС НА 2017

ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ У  2017 Р.

-  Енергонасії та заробітна плата