1 черв. 2024
День захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.
23 трав. 2024
Правила дорожнього руху
23.05.2024 до нашого садочку завітала ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ з метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста.
22 трав. 2024
Зустріч ЗДО №244, №331 , №89
21 травня 2024 року у нас традиційно відбулась зустріч з колегами ЗДО № 331 та онлайн приєднались колеги ЗДО № 89 з якими провели сумісний "Meet up: Пліч-о-пліч.

ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА якості освіти в здо

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА є першим кроком для дітей у здобутті освіти. Інтенсивний розвиток особистості дитини відбувається в дошкільні роки та є основною функцією кожного закладу освіти.

Внутрішня система забезпечення якості освіти

Основна стратегічна мета державної освітньої політики в Україні — забезпечити якість освіти. Для цього будуємо ефективну систему, здатну адекватно реагувати на виклики сьогодення та стабільно функціонувати. Вона складається з двох тісно пов’язаних між собою систем: внутрішньої та зовнішньої. У пораднику — рекомендації щодо внутрішньої системи.

Створити внутрішню систему — стратегічне рішення закладу освіти. Воно може допомогти поліпшити його загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо її ефективного та сталого розвитку. Внутрішня система — це інструмент, який дасть змогу розвивати заклад, забезпечить і налаштує процеси його освітньої діяльності.

Під внутрішньою системою розуміється сукупність умов, процедур та заходів у закладі освіти, що забезпечують ефективність освітніх і управлінських процесів, які безпосередньо впливають на якість освітнього процесу, формування ключових компетентностей дітей раннього та дошкільного віку, сприяють всебічному розвитку особистості.

закон україни "Про освіту"
   ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОГО МОНІТОРИНГУ    РЕЗУЛЬТАТІВ     НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО  ВІКУ у закладахдошкільної освіти
  методичні рекомендації з питань формування внутришньої  системи забезпечення якості освіти у ЗДО
 ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ В кздО № 244 дмр НА 2023 - 2024 РОКИ
  наказ МОН від 16.01.2020 № 54 "Про затвердження порядку проведення моніторінгу якості освіти
  ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ВНУТР

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДОТРИМАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ПРАЦІВНИКАМИ кздо № 244 дмр
   ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ кздО № 244 дмР
   ПОЛОЖЕННЯ ПРО МОНІТОРІНГ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В кздо № 244 дмр
  ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ  ВПРОВАДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ В КЗДО № 244 ДМР НА 2023-2024 РОКИ.
СТРАТЕГІЯ ВПРОВАДЖЕННЯ  ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ДО 2030 РОКУ