1 вер. 2020
День знань
1 вересня 2020 року для дітей дошкільного віку було проведено квест-гру «У пошуках Дерева Знань», де веселі клоуни, казкові герої грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісні
21 серп. 2020
«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!»
Вітаємо всіх із наступаючим Днем Незалежності та Дня Державного Прапора
19 серп. 2020
З Яблучним Спасом
З Яблучним Спасом вітаємо і бажаємо світлого шляху. Нехай життя буде солодким і соковитим, як стигле яблучко, нехай буде лад у сім'ї, а рідні завжди будуть здорові. Радості та гармонії!

Батьківська вітальня

ПРАВИЛА НАШОГО ЗАКЛАДУ

Дорогі наші батьки. Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, витирайте взуття, або одягніть бахили, та зачиняйте за собою вхідні двері.

Дружня співпраця ДНЗ, родини, громадськості є невичерпним джерелом у справі виховання майбутнього України. Щиро дякуємо за те, що не шкодуючи власних сил, коштів та часу допомагаєте вирішувати проблеми, забезпечуєте сприятливі умови закладу. Сподіваємося, що наполеглива сумлінна діяльність приведе до зміцнення зв’язків між родинами дітей ДНЗ.  ДНЗ славиться своїми здобутками, тож  нехай список добрих справ приумножується, а рівень життя, навчання та виховання кожної  дитини підвищується.Педагоги і батьки - рівноправні партнери і  союзники. Ми закликаємо Вас:

·    сприяти організації та проведенню заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я дітей;

·   запобігати дитячій бездоглядності;

·   організовувати дозвілля дітей;

·   вносити пропозиції щодо зміцнення   матеріально  -техничної, навчальної, культурно-  спортивної та лікувально-оздоровчої бази;

·   обмінюватись кращим досвідом сімейного  виховання.

Нам ще багато треба зробити разом, плідно   працюючи пліч-о-пліч. ДНЗ славиться своїми здобутками, тож нехай список  добрих справ приумножується, а рівень життя, навчання та виховання кожної  дитини підвищується.

Маємо надію, що тільки спільними зусиллями зможемо виховати

справжніх, всебічно розвинених громадян нашої країни

З повагою, працівники ДНЗ