1 черв. 2024
День захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.
23 трав. 2024
Правила дорожнього руху
23.05.2024 до нашого садочку завітала ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ з метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста.
22 трав. 2024
Зустріч ЗДО №244, №331 , №89
21 травня 2024 року у нас традиційно відбулась зустріч з колегами ЗДО № 331 та онлайн приєднались колеги ЗДО № 89 з якими провели сумісний "Meet up: Пліч-о-пліч.

Батьківська вітальня

ПРАВИЛА НАШОГО ЗАКЛАДУ

Дорогі наші батьки. Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, витирайте взуття, або одягніть бахили, та зачиняйте за собою вхідні двері.

Дружня співпраця КЗДО, родини, громадськості є невичерпним джерелом у справі виховання майбутнього України. Щиро дякуємо за те, що не шкодуючи власних сил, коштів та часу допомагаєте вирішувати проблеми, забезпечуєте сприятливі умови закладу. Сподіваємося, що наполеглива сумлінна діяльність приведе до зміцнення зв’язків між родинами дітей КЗДО.  КЗДО славиться своїми здобутками, тож  нехай список добрих справ приумножується, а рівень життя, навчання та виховання кожної  дитини підвищується.Педагоги і батьки - рівноправні партнери і  союзники. Ми закликаємо Вас:

·    сприяти організації та проведенню заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я дітей;

·   запобігати дитячій бездоглядності;

·   організовувати дозвілля дітей;

·   вносити пропозиції щодо зміцнення   матеріально  - техничної, навчальної, культурно-  спортивної та лікувально-оздоровчої бази;

·   обмінюватись кращим досвідом сімейного  виховання.

Нам ще багато треба зробити разом, плідно   працюючи пліч-о-пліч.

Маємо надію, що тільки спільними зусиллями зможемо виховати

справжніх, всебічно розвинених громадян нашої країни

З повагою, працівники ДНЗ