28 черв. 2024
28 червня - День Конституції
Державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.
28 черв. 2024
«Timeline: Summer Game Fest»
спільний захід ЗДО №244, ЗДО № 331, ЗДО № 89
26 черв. 2024
Звіт керівника
Сьогодні, 26.06.2024 року, в ЗДО відбувся звіт керівника Людмили РЯБУХИ по результатам діяльності у 2023-2024 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

електрона система запису дітей

Про систему

БАГАТО БАТЬКІВ НЕ РАЗ СТИКАЛИСЯ З ПРОБЛЕМОЮ ОТРИМАННЯ МІСЦЯ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ В ДИТЯЧОМУ САДКУ. ТЕПЕР ДЛЯ НИХ СТВОРЕНО МОЖЛИВІСТЬ ПОСТАВИТИ СВОЮ ДИТИНУ В ЧЕРГУ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ. ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ У РОЗДІЛІ «МОЇ ЗАЯВКИ» НА ДАНОМУ САЙТІ. ДАЛІ МОЖНА ВІДСЛІДКОВУВАТИ СТАТУС ПОДАНОЇ ЗАЯВКИ І СТЕЖИТИ ЗА ПРОСУВАННЯМ ЧЕРГИ. КРІМ ТОГО, Є МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НОРМАТИВНУ НАПОВНЮВАНІСТЬ, ПРО ЧЕРГИ В ДОШКІЛЬНІ УСТАНОВИ, ДІЗНАТИСЯ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВСІ ДИТЯЧІ САДКИ ОБРАНОГО РЕГІОНУ.
        ШАНОВНІ БАТЬКИ, НА САЙТІ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НАДАНА МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ДЛЯ ПОСТАНОВКИ НА ОБЛІК У ВІДДІЛІ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ РАЙОНУ (ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ) ДИТИНИ, ЩО ПОТРЕБУЄ МІСЦЕ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ. ДЛЯ УСПІШНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ВАШОЇ ДИТИНИ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ ПРИ ЗАПОВНЕННІ ФОРМИ ЗАЯВИ, ВАМ НЕОБХІДНО ВКАЗАТИ ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ. ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ЛИШЕ В ОДИН ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД. ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ОБРАНИЙ ДНЗ МОЖНА ЗМІНИТИ, ЗВЕРНУВШИСЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ. ПОДАЧА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ЗАЯВИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОПЕРЕДНЮ РЕЄСТРАЦІЮ ДИТИНИ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ З ВИЗНАЧЕННЯМ ДАТИ ПОСТАНОВКИ НА ОБЛІК, ЯКА Є ОСНОВОЮ ФОРМУВАННЯ ЧЕРГОВОСТІ.
            ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЗАЗНАЧЕНОЇ В ЗАЯВІ, НЕОБХІДНО ПРОТЯГОМ 10 РОБОЧИХ ДНІВ З ДНЯ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ У ВІДДІЛІ ОСВІТИ (В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ) З ОРИГІНАЛАМИ ДОКУМЕНТІВ (СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ НАЯВНІСТЬ ПІЛЬГ) АБО ПРИКРІПИТИ ДО ЗАЯВИ СКАН-КОПІЇ ВИЩЕВКАЗАНИХ ДОКУМЕНТІВ. ЯКЩО ЗАПОВНЕНА ВАМИ ФОРМА ЗАЯВИ ЗА ЗМІСТОМ НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ОРИГІНАЛАМ ДОКУМЕНТІВ, ВАШУ ЗАЯВУ БУДЕ АНУЛЬОВАНО. ЯКЩО ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЗНАЧЕНА В ЗАЯВІ, ПІДТВЕРДЖЕНА ОРИГІНАЛАМИ ДОКУМЕНТІВ, ТО ДИТИНА ОТРИМУЄ ПОСТІЙНУ РЕЄСТРАЦІЮ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ ЗА ПЕРВІСНОЮ ДАТОЮ ПОДАННЯ ЗАЯВИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ.
ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТЫ ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ ПО ЕЛЕКТРОННІЙ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ.