1 вер. 2021
День Знань
У цей світлий і радісний день – День знань –заклад дошкільної освіти розпочав 2021/20122 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком та веселими дитячими посмішками.
31 серп. 2021
Засідання педагогічної ради
Пріоритетні напрями освітньої діяльності закладу у 2021-2022 н.р. 30.08.21 відбулось перше засідання педагогічної ради, яку присвячено низці важливих питань.
20 серп. 2021
30-річчя Незалежності України
20.08.2021 були проведені заходи та тематичні заняття до 30-тої річниці Незалежності України

Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДНЗ працює з 07.00 до 19.00.

Ранковий прийом дітей

з 07.00 до 08.00.

Пом’ятайте! Своєчасний приход  до ДНЗ та повернення дитини додому - необхідна умова належної реалізації навчально виховного процесу. У разі неможливості відвідування дитиною ДНЗ через хворобу або іншої причини, необхідно обов’язково повідомити до ДНЗ.

Правила нашого закладу:

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

• Запізнення - завджи стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
  • Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
  • Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя.
  • Якщо у Вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
  • При вході, будь ласка, очистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.