9 лист. 2021
День української писемності та мови
Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
8 лист. 2021
Тиждень безпеки
З 01.11. по 5.11. в КЗДО пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ, прфілактика насильства

Нормативно-правові документи з питань запобігання, протидії домашньому насильству та булінгу

Постанова КМ України в «Про затвердження порядку взаємодії суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі» від 22.08.2018. №658

Наказ МОН України  від 02.10.2018 № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендації  щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства  і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами»