28 черв. 2024
28 червня - День Конституції
Державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.
28 черв. 2024
«Timeline: Summer Game Fest»
спільний захід ЗДО №244, ЗДО № 331, ЗДО № 89
26 черв. 2024
Звіт керівника
Сьогодні, 26.06.2024 року, в ЗДО відбувся звіт керівника Людмили РЯБУХИ по результатам діяльності у 2023-2024 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

Співпраця з ЗОШ

Для комфорного перехіду дитини з дитячого садка у школу єважливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Тому дуже важливо, щоб у дошкільному закладі, в сім’ї допомогли дитині усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі,є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше.

Для підвищення ефективності роботи по підготовці дітей до шкільного навчання забезпечується взаємодією дитячого садка та різних типів загальноосвітніх шкіл. В дошкільному закладі працює  Рада по здійсненню зв‘язку між дитячим садком та школами .
             Розроблено плани роботи, які передбачають:
- прослідковування подальших досягнень випускників ЗДО;
- взаємовідвідування уроків та занять;
- проведення експрес-курсів, робота консультпункта з різних спільних проблем дошкільної та початкової ланки освіти;
- спільна робота психологів  установ.

Упродовж навчального року у були проведені спільні заходи:
1.конкурс малюнка на асфальті «Шкільна сходинка».
2.клуб майбутніх школярів «Мрій, уявляй, фантазуй, навчайся – до школи збирайся».
спільна виставка педагогічної літератури, програм, інновацій дошкільної та початкової ланок освіти.

3.загальносадову  толоку «Чисте довкілля» - із залученням школярів-випускників ЗДО.

робота консультативного пункту для батьків груп старшого дошкільного віку «Головна професія - школяр».

4.зустрічі батьків з вчителями початкових класів.

5.поповнено матеріали до папок-пересувок консультаціями на тему: «Вітаємо! Ви - батьки першокласника!»