Інноваційні технології

Педагог не може і не має права зупинятися на досягнутому. Він має бути обізнаний з передовим досвідом, постійно оновлювати свої знання час змушує до пошуку нових шляхів і форм роботи, що допомагали педагогу піднятися на рівень, який міг би задовольнити запити батьків та дітей.

Інноваціями в діяльності навчальних закладів вважається системне експериментальне використання новітніх освітніх технологій, завдяки чому підвищується ефективність роботи педагогічного колективу.
Внаслідок посилення демократичних тенденцій у житті суспільства освітні системи, як його значущі складові, почали переносити акцент із масових педагогічних явищ на особистість дитини, вивчення можливостей і обставин її індивідуального розвитку, умов саморозкриття і самореалізації людини на різних етапах її життєдіяльності.
    Ким виростуть наші сьогоднішні діти, як будуть сформовані їх моральні якості, творчі та інтелектуальні здібності, якими вони прийдуть у доросле життя? Такі питання постають перед нами – педагогами, і формування майбутньої нації залежить від людей, які причетні до дошкільної та початкової освіти.

Інноваційні технології у формах методичної роботи

На цій сторінці ви можете познайомитись із різноманітними інноваційними технологіями в роботі з дітьми дошкільного віку.

М.Єфіменко
Теорія розвитку винахідницьких завдань ТРВЗ (за Г.Альтшуллером)
Пісочна терапія
Занятия по ТРИЗ в детском саду
Навчання дітей розповіданню за схемами

Кольоротерапія

В практику роботи з дітьми наші спеціалісти використовують КОЛЬОРОТЕРАПІЮ

Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності ЗДО:

- впровадження в освітній процес комп’ютерних програм, ігор;
- користування Інтернет-ресурсами – і як результат - підключення до мережі Iнтернет дошкільного навчального закладу, у 2011 році (станом, на сьогоднішній день, у закладі, функціонує 4 одиниць комп'ютерної техніки та мультимедійний проектор);
- створення власних мультимедійних продуктів;
- популяризація досвіду роботи колективу через активне використання
WEB-сайту дошкільного навчального  закладу.

В сучасному освітньому процесі не обійтися без інформаційно-комунікаційних технологій. На сьогоднішній день набуті знання успішно використовуються для створення мультимедійних презентацій для супроводження виступів на педагогічних радах, батьківських зборах, конференціях, семінарах-практикумах, майстер-класах, а також виготовлення інформаційних матеріалів для батьків, які відповідають сучасним вимогам.

З метою формування та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій педагогічних працівників закладу та батьків, ефективного використання ресурсів Інтернет-мережі середовища закладу у поєднанні з ресурсами всесвітньої інформаційної мережі Інтернет в управлінській діяльності, методичній роботі, навчально-виховному процесі в роботі з дітьми, батьківською громадськістю, популяризації досвіду роботи педагогічного колективу створено WEB-cайт дошкільного навчального закладу.