28 черв. 2024
28 червня - День Конституції
Державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.
28 черв. 2024
«Timeline: Summer Game Fest»
спільний захід ЗДО №244, ЗДО № 331, ЗДО № 89
26 черв. 2024
Звіт керівника
Сьогодні, 26.06.2024 року, в ЗДО відбувся звіт керівника Людмили РЯБУХИ по результатам діяльності у 2023-2024 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

19 січ. 2022

Водохреща

Знайомство з народними традиціями Хай Свята водичка вмиє ваші личка, І омиє ззовні, щоб були здорові! Хай окропить хату, щоб була багата, Вмиє всіх на диво, щоб жили щасливо!
7 січ. 2022

З РІЗДВОМ !

Різдво - це свято, яке люблять і дорослі, і діти. . Цього дня навколо панує атмосфера любові та турботи, усі бажають один одному добра та радості. З метою підвищення ефективності духовно-морального виховання та залучення вихованців до основ православної культури у нашому саду було проведено заходи: бесіди, розучування віршів, колядок
19 груд. 2021

День Святого Миколая

День Святого Миколая ― улюблене свято усіх дітей. Кожного року приходить він непомітно, проникаючи у їхнє житло, даруючи омріяні подарунки. Завітав він на гостину і до вихованців КЗДО № 244. Цього чарівника привітали достойно ― малеча підготувала йому вірші, пісні.
9 лист. 2021

День української писемності та мови

Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
8 лист. 2021

Тиждень безпеки

З 01.11. по 5.11. в КЗДО пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
18 жовт. 2021

Свято Осені в КЗДО

У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.
13 жовт. 2021

День захисників і захисниць України

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва. Напередодні цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”
21 вер. 2021

Міжнародний день миру

З нагоди Міжнародного дня миру в закладі відбулося ряд заходів, серед яких: інтегровані заняття на тему «Ми за мир!»
17 вер. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 13.09. по 17.09.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.
1 вер. 2021

День Знань

У цей світлий і радісний день – День знань –заклад дошкільної освіти розпочав 2021/20122 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком та веселими дитячими посмішками.