20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

22 черв. 2021

«Тиждень безпеки »

з 14 по 18 червня пройшов Тиждень безпеки
18 черв. 2021

З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

20 червня 2021 року всі православні миряни святкують День Святої Трійці
8 черв. 2021

Важлива інформація!

7 липня 2021 року 0 14.00 запрошуємо на конференцію (офлайн) на якій відбудеться звітування керівника за підсумками роботи за 2020-2021 рік, та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2021 /2022 навчальному році. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів
1 черв. 2021

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
20 трав. 2021

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

20 травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!
30 квіт. 2021

з ВЕЛИКОДНЕМ!

Великдень – це велике, світле і радісне християнське свято, це початок чогось нового і чистого. Здавна воно вважалося родинним. Пасха для дітей – це насамперед знайомство з історією та традиціями рідного краю.
22 квіт. 2021

Весняні свята

В дошкільному закладі пройшли музичні розваги.Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями , таночках та неповторних індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності
15 квіт. 2021

За чисте довкілля

З метою забезпечення належного стану ДНЗ, покращення навколишнього середовища в ДНЗ проведено щорічну акцію «За чисте довкілля»
1 квіт. 2021

ДЕНЬ ГУМОРУ

Гумор – це веселий сміх, Радість, світло для усіх! Лише раз один на рік Свято це буває, Свято сміху – 1 квітня! Хто ж його не знає?
22 бер. 2021

ПАМ’ЯТКА з техніки безпеки для здобувачів освіти

З метою попередження нещасних випадків, підвищення рівня обізнаності щодо правил безпеки життєдіяльност