28 черв. 2024
28 червня - День Конституції
Державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.
28 черв. 2024
«Timeline: Summer Game Fest»
спільний захід ЗДО №244, ЗДО № 331, ЗДО № 89
26 черв. 2024
Звіт керівника
Сьогодні, 26.06.2024 року, в ЗДО відбувся звіт керівника Людмили РЯБУХИ по результатам діяльності у 2023-2024 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

28 квіт. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 24.04.2023 по 28.04.2023 року в КЗДО пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
26 квіт. 2023

Семінар-практикум з нових форм взаємодії закладів соціальної та освітньої сфери з психологічної допомоги родинам із дітьми

26.04.2023 року з 14:00-16:00 в онлайн форматі відбудеться семінар-практикум «Коло турботи. Взаємодія навчального закладу та родини» Реєстрація учасників за посиланням: https://rebrand.ly/0odz7xp
20 квіт. 2023

День вдячності волонтерам

Щороку у цей день, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.
18 квіт. 2023

Міський захід «Leaders. Разом»

На цьому заході наш колектив отримав високу нагороду-Подяку від міського голови Бориса Філатова за активну плідну волонтерську діяльність, патріотизм, небайдужість, згуртованість та невтримну жагу до перемоги
9 бер. 2023

9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

відзначаємо 209-й День народження Тараса Шевченка
16 лют. 2023

День єднання України

Цього дня українці єднаються під національними кольорами, щоб продемонструвати бажання – жити, жити у мирі, жити щасливо, однією сім'єю, з дітьми, з батьками.
22 січ. 2023

День Соборності України

До Дня соборності України в дошкільному закладі було проведено ряд заходів з дітьми: бесіди, відеоперегляди, тематичні заняття, вікторини, колективні роботи, конкурси малюнків та поробок, що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.
19 січ. 2023

День Святого Миколая

День святого Миколая – одне найулюбленіших свят для дітей та дорослих. Всі з нетерпінням чекають його, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, то святий його обов’язково виконає.
25 груд. 2022

Вітаємо вас з Новим роком і Різдвом!

Вітаємо вас Вітаємо вас з Новим роком! Бажаємо щоб все найгірше залишилося в старому році – нехай попереду вас чекає тільки хороше! Успіхів у навчанні, міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких. Нехай вистачить сил і терпіння на весь рік! Нехай здійснюються мрії! ! Бажаємо щоб все найгірше залишилося в старому році – нехай попереду вас чекає тільки хороше! Успіхів у навчанні, міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких. Нехай вистачить сил і терпіння на весь рік! Нехай здійснюються мрії!
21 лист. 2022

21 листопада День Гідності

День Гідності та Свободи відзначаємо сьогодні. В сьогоденні, в часи війни, ми об'єднуємось не тисячами, а мільйонами. Ми точно тепер знаєм, як гідно її здобувати. І в цій боротьбі зла та добра, переможе добро, переможе Україна!