8 черв. 2021
Важлива інформація!
7 липня 2021 року 0 14.00 запрошуємо на конференцію (офлайн) на якій відбудеться звітування керівника за підсумками роботи за 2020-2021 рік, та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2021 /2022 навчальному році. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів
1 черв. 2021
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
20 трав. 2021
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
20 травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

17 трав. 2019

Випускне свято

14 – 16 травня урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях усіх - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу…
16 трав. 2019

День вишиванки

16 травня 2019 року в ДНЗ № 12 пройшов захід "День вишиванки" Дошкільникі навчального закладу розквітли розмаїттям вишиванок. Вся велика садова родина, в якій об’єдналися діти та працівники закладу, долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишитої сорочки. У цей день малюки пізнавали історію виникнення вишивки в Україні, із задоволенням розглядали зразки українських вишиванок, демонстрували свої, проявляли фантазію та творчість під час створення власних зразків українського орнаменту..
10 трав. 2019

День пам’яті та примирення

8-9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Й ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
26 квіт. 2019

1 травня День Весни і Праці

День 1 травня вирішили вважати днем міжнародної солідарності трудящих і навіть боротьби працюючих за 8-годинний робочий день в 1889 р.
23 квіт. 2019

Міжнародний День Землі

Міжнародний День Землі відзначають 22 квітня. В цей день наші діти прославляли природу, зустрічали птахів.
19 квіт. 2019

Регіональна олімпіада 2019

В рамках заходу викладачі педагогічних коледжів южного регіону взяли участь у тренінгу «Гра по-новому, навчання по-іншому в дошкільному освітньому просторі» на базі КЗО «ДНЗ № 244» м. Дніпра
19 квіт. 2019

Обмін досвідом

15.04.19 до нас завітали студенти педагогічного коледжу Дніпровського національного університету. Ділимось досвідом роботи по LEGO.
11 квіт. 2019

Колективні заняття

11.04.2019 Колективний перегляди : заняття «Космічні пригоди» середньої групи № 6 вихователь Крамарець І.В.; Ток – шоу «Гроші» середня група № 4 вихователь Мохова С.В.
1 квіт. 2019

День сміху

День сміху в ДНЗ. У закладі є традиція святкувати 1 квітня щорічно. Було організовано та проведено свято. Діти співали, танцювали, грали в ігри, проводили конкурси. Свято пройшло весело, радісно.
7 бер. 2019

Весняне свято

Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято жінок