25 черв. 2021
День Конституції України
Напередодні свята вітаємо всіх з Днем Конституції України! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.
22 черв. 2021
«Тиждень безпеки »
з 14 по 18 червня пройшов Тиждень безпеки
18 черв. 2021
З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ
20 червня 2021 року всі православні миряни святкують День Святої Трійці

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 черв. 2021
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж їх посмішки. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.