20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

24 серп. 2023

ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!
28 черв. 2023

День Конституції України

Вітаємо всіх з Днем Конституції України — єдиним державним святом, яке закріплене в самій Конституції. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в усіх родинах. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.
14 черв. 2023

Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

9 черв. 2023

Міжнародний день друзів

9 червня відзначають Міжнародний день друзів.Цей день нагадує нам про значення дружби у житті кожної людини.
1 черв. 2023

День захисту дітей

день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.
9 трав. 2023

9 травня- Україна відзначає День Європи в Україні

Це день єдності України та Європейського Союзу перед обличчям спільної загрози.
8 трав. 2023

День памʼяті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.
28 квіт. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 24.04.2023 по 28.04.2023 року в КЗДО пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
26 квіт. 2023

Семінар-практикум з нових форм взаємодії закладів соціальної та освітньої сфери з психологічної допомоги родинам із дітьми

26.04.2023 року з 14:00-16:00 в онлайн форматі відбудеться семінар-практикум «Коло турботи. Взаємодія навчального закладу та родини» Реєстрація учасників за посиланням: https://rebrand.ly/0odz7xp
20 квіт. 2023

День вдячності волонтерам

Щороку у цей день, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.