20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

14 лист. 2014

Спільний захід в межах "Тижня знань"

У ДНЗ відбулась спортивна розвага для дітей старшого віку ДНЗ № 244 и 189.
12 лист. 2014

Тиждень безпеки

З 10.11 – 14.11.14 з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя в дошкільному закладі оголошується тиждень знань
7 лист. 2014

Обмін досвідом

06.11.14 р. наш ДНЗ відвідали слухачі курсів ДОІППО.
4 лист. 2014

Всеукраїнський проект «Мега-розумники»

Наш дошкільний навчальний заклад приймає участь в курсі "Мега-розумники". З 17 листопада 2014 року по 21 листопада 2014 року вихованці груп "Ромашка" – 5р.ж., "Чомусики"-5р.ж., "Сонечко" – 6 р.ж.," Веснянка" -6 р.ж. стануть учасниками проекту.
30 жовт. 2014

Проект «Сприяння освіти»

29.10.2014. відбувся перший обмін досвідом серед ДНЗ міста – учасників проекту «Сприяння освіті». На заході був присутній координатор Всеукраїнського проекту (м.Київ) Рома О.Ю. Наш заклад розповів і показав про роботу з Лего конструктором з дітьми, педпрацівниками та батьками за рік.
22 жовт. 2014

Батьківськи збори

20.10.2014 відбулись загальні батьківські збори.
14 жовт. 2014

Зі святом! 14 жовтня - свято Покрови та День українського козацтва

Повна назва свята — день Покрови Пресвятої Богородиці. Це велике христи¬янське свято з'явлення пресвятої Покрови. За церковними переказами, це з'явлен¬ня відбулося в середині X століття у Влахернському храмі (місто Константинополь ). На згадку про це чудесне з'явлення людям Божої Матері зараз і святкується Покрова Пресвятої Богородиці. 14 жовтня в Україні відзначають ще й День українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже ко¬зацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне зна¬чення важко переоцінити. Козак — значить «вільний чоловік Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Зараз відроджуються традиції українського козацтва.
13 жовт. 2014

День безпеки дитини.

14/10/2014 у ДНЗ буде проведене спільне тренування, з метою забезпечення готовності учасників навчально - виховного процесу та персоналу, щодо захисту населення від надзвичайних ситуацій
10 жовт. 2014

Профспілкові збори

13.10.2014 відбудуться звітно - перевиборні профспілкові збори. Запрошуються усі працівники ДНЗ.
8 жовт. 2014

Вітаємо наших працівників

07.10.14 відбулось вітання та нагородження працівників ДНЗ.За рейтинговими показниками: грамотою Департаменту освіти і науки ОДА - Крамарець І.В.- вихователь;грамотами управління освіти та науки ДМР: Орлик Г.Є. діловод, Понамаренко О.С. –вихователь; грамотами відділу освіти Ленінською районної у місті Дніпропетровську ради – Фогель Я.О.- вихователь, Суіма Н.О. – підсобна, Ніщета І.О. – пом.вихователя.