20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

31 серп. 2014

Зі святом - Днем Знань!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.
29 серп. 2014

Вітаємо колектив ДНЗ!!!!

За щорічними підсумками рейтингу Ленінського районного відділу освіти та профспілкового комітету Ленінського відділу освіти ДНЗ другій рік поспіль, як - «Найкращий дошкільний заклад Ленінського району – 2014 року», «Профспілковий авангард».( 2 – перехідних кубка).
22 серп. 2014

Вітаємо зі святом – Днем Незалежності України.

24 серпня — це День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Любіть Україну у сні й наяву, Вишневу свою Україну, Красу її, вічно живу і нову, І мову її солов'їну.
31 лип. 2014

День Нептуна у садочку

31.07.2014 у ДНЗ для дітей відбулось свято "День Нептуна". Діти отримали задоволення від розваг та ігор з водою.
9 лип. 2014

Радо зустрічаємо гостей

09.07.2014 наш ДНЗ відвідали слухачі курсів ДОІППО. Ми презентували свою роботу з дітьми в літній період.
9 лип. 2014

Скульптури з піску

З 08.07 – 09 .07.2014 Проводився огляд - конкурс для батьків, дітей та вихователів груп на кращу скульптуру з піску. Ця подія настільки захопила батьків, що вони забули скільки їм років. Найкращими стали скульптури: гр.№ 6 – «Русалонька» Гр№ 4 –«Дракон з трояндою» Гр№ 7 - «Черепаха» Під час підведення підсумків конкурсу особливу увагу звернули на барельєф «Українка» гр№ 3. Роботи усіх груп були дуже цікавими, творчими.
8 лип. 2014

Ой на Івана, ой на Купала

07.07.2014 відбулась розвага свято Івана Купала, з метою залученням вихованців нашого садочка до одвічних традицій українського народу: народних співів і танців, обрядів та традиційних ігор.
5 лип. 2014

Футболістам ДНЗ, УРА!!!!!

04.07.2014 Щирі витання дітям, батькам та колективу ДНЗ за ІІІ місце у міському турі обласного огляду – конкурсу «Веселі старти з елементами футболу»
18 черв. 2014

18.06.2014 проведений звіт керівника перед працівниками, батьками та громадкістю.
5 черв. 2014

Перші міні-музеї

В ДНЗ відкрили свою роботу міні – музеї. В гр. № 11 – «Ми любимо Україну» - музей з народознавства; в гр. № 9 – музей дерева. Чекаємо на відкриття інших міні - музеїв в групах ДНЗ.