20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

9 вер. 2015

Шість цеглинок.

Наш заклад залучений до Всеукраїнського проекту «Шість цеглинок». роект передбачає тестування методики та буклету. Паралельно з нами тестування відбувається в Південній Африці та Мексиці. В Данії - це вже стало щоденною практикою. Також університет Кембриджа проводить дослідження, як ці вправи впливають на розвиток самоконтролю дитини.
7 вер. 2015

Наш ДНЗ найкращій!!

За щорічними підсумками рейтингу Ленінського районного відділу освіти та профспілкового комітету Ленінського відділу освіти ДНЗ третій рік поспіль, як - «Найкращий дошкільний заклад Ленінського району – 2015 року»
1 вер. 2015

День знань

1 вересня садочок радо зустрічав малят веселою музикою,яскравими кульками та посмішками вихователів. Приємно було бачити своїх вихованців одягнених у українські вишиванки.В День знань вихователі провели заняття з теми: "Україна - єдина родина". Такі заняття виховують у малят почуття гордості за свою Батьківщину,за свій народ, за свою мову та почуття патріотизму.
26 серп. 2015

Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує громадянам про небезпеку вибухонебезпечних предметів
24 серп. 2015

День Незалежності України

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
23 серп. 2015

День Державного Прапора України

20 серп. 2015

Шановні жителі міста Дніпропетровськ!

13 серп. 2015

Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

27 лип. 2015

22.07.2015 проведений звіт керівника перед працівниками, батьками та громадкістю.
23 лип. 2015

Увага! небезбека на воді!!!

Вода помилок не прощає!