Проект «Сприяння освіти»

30 жовт. 2014
29.10.2014. відбувся перший обмін досвідом серед ДНЗ міста – учасників проекту «Сприяння освіті». На заході був присутній координатор Всеукраїнського проекту (м.Київ) Рома О.Ю.

29.10.2014. відбувся перший обмін досвідом серед ДНЗ міста – учасників проекту «Сприяння освіті». На заході був присутній координатор Всеукраїнського  проекту (м.Київ) Рома О.Ю.  Наш заклад розповів і показав про роботу з Лего конструктором з дітьми, педпрацівниками та батьками за рік.

Дуже цікавими були: презентація роботи з Лего конструктором,   заняття: «На гостини до Дракоши» 5 р.ж. ІІ етап проекту: «У нашому садочку, як у барвистому віночку» 6-й р.ж.; засідання гуртка «Мамина школа»; заняття з фізичного виховання: «У центрі підготовки космонавтів» – 6-й р.ж.; робота практичного психолога з дітьми з зони АТО та Криму та слухачами .