Всеукраїнський проект «Мега-розумники»

4 лист. 2014
Наш дошкільний навчальний заклад приймає участь в курсі "Мега-розумники". З 17 листопада 2014 року по 21 листопада 2014 року вихованці груп "Ромашка" – 5р.ж., "Чомусики"-5р.ж., "Сонечко" – 6 р.ж.," Веснянка" -6 р.ж. стануть учасниками проекту.

Протягом тижня у дошкільних навчальних закладах будуть проводитись інтерактивні заняття для дітей з розвитку мовлення, пам’яті, мислення, уяви із використанням цікавого роздаткового та демонстраційного матеріалу.

Для реалізації даного проекту ТОВ «О Два» забезпечило дошкільні навчальні заклади м. Львова безкоштовними демонстраційними та роздатковими матеріалами для проведення занять з дітьми, а також методичними посібниками для вихователів закладів, та індивідуальними подарунками (магнітними пазлами) для дітей – учасників Всеукраїнського проекту.