12 бер. 2018

Відзначаємо 204 роки з дня народження Т.Г. Шевченка
7 бер. 2018

Зi СВЯТОМ ВЕСНИ!!!!!

Милі жінки! Вітаемо Вас зі святом 8 Березня і висловлюемо щирі побажання всього найкращого! Нехай Ваша краса і привабливість чарують оточуючих, а розум і розсудливість допоможуть досягти подальших успіхів і здійснити свої мрії. Щастя Вам, любові і натхнення!
1 бер. 2018

Профілактичні медичні огляди!!!!

Шановні батьки, майбутніх першокласників !!!! Для проходження медичного обстеження необхідно з’явитись в ДНЗ 02.03.2018.
28 лют. 2018

Запрошення батьків на свято 8 Березня!

1, 5,6 та 14 березня наш садочок зустрічає матусь, бабусь, усіх жінок, щоб привітати їх з чудовим весняним святом "8 березня".
22 січ. 2018

22 січня День Соборності

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
18 січ. 2018

Різдвяні свята в днз

Різдвяні свята – найкрасивіша зимова казка. На землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Цього року різдвяне свято в нашому дитячому садочку пройшло 18 січня
5 січ. 2018

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ!

Адміністрація і колектив ДНЗ №244 вітає колег, вихованців та батьків із Різдвяним святом!
29 груд. 2017

Вітаємо з Новим Роком!

Адміністрація та колектив дитячого садка вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Незабаром Новий рік Переступить Ваш поріг! Хай до Вас він завітає З тим, що серце забажає. Хай рікою щастя ллється, Хай добро в сім’ї ведеться! Хай між Вами згода буде Хай Господь Вас не забуде!...
19 груд. 2017

до Дня Святого Миколая

19 січня у дитячий садок до вихованців завітав Святий Миколай.
18 груд. 2017

Семінар - тренінг

18.12.2017 на базі ДНЗ відбувся семінар - тренінг «Детективне агенство Діда Мороза»