20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

18 квіт. 2023

Міський захід «Leaders. Разом»

На цьому заході наш колектив отримав високу нагороду-Подяку від міського голови Бориса Філатова за активну плідну волонтерську діяльність, патріотизм, небайдужість, згуртованість та невтримну жагу до перемоги
9 бер. 2023

9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

відзначаємо 209-й День народження Тараса Шевченка
16 лют. 2023

День єднання України

Цього дня українці єднаються під національними кольорами, щоб продемонструвати бажання – жити, жити у мирі, жити щасливо, однією сім'єю, з дітьми, з батьками.
22 січ. 2023

День Соборності України

До Дня соборності України в дошкільному закладі було проведено ряд заходів з дітьми: бесіди, відеоперегляди, тематичні заняття, вікторини, колективні роботи, конкурси малюнків та поробок, що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.
19 січ. 2023

День Святого Миколая

День святого Миколая – одне найулюбленіших свят для дітей та дорослих. Всі з нетерпінням чекають його, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, то святий його обов’язково виконає.
25 груд. 2022

Вітаємо вас з Новим роком і Різдвом!

Вітаємо вас Вітаємо вас з Новим роком! Бажаємо щоб все найгірше залишилося в старому році – нехай попереду вас чекає тільки хороше! Успіхів у навчанні, міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких. Нехай вистачить сил і терпіння на весь рік! Нехай здійснюються мрії! ! Бажаємо щоб все найгірше залишилося в старому році – нехай попереду вас чекає тільки хороше! Успіхів у навчанні, міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких. Нехай вистачить сил і терпіння на весь рік! Нехай здійснюються мрії!
21 лист. 2022

21 листопада День Гідності

День Гідності та Свободи відзначаємо сьогодні. В сьогоденні, в часи війни, ми об'єднуємось не тисячами, а мільйонами. Ми точно тепер знаєм, як гідно її здобувати. І в цій боротьбі зла та добра, переможе добро, переможе Україна!
9 лист. 2022

День української писемності та мови.

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.
29 жовт. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 24.10.2022 по 28.10.2022 року в КЗДО пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
14 жовт. 2022

День українського козацтва та День захисників та захисниць України.

Це свято всіх, хто любить та захищає свою батьківщину. Це - свято України.