1 вер. 2019

До Дня Знань

02.09.2019 р Квест – гра « В пошуках дерева Знань»
23 серп. 2019

День прапору та 28-річниці незалежності України

23 серпня відбулося тематичне свято «Моя країна – рідна Україна» присвячене Дню прапора та 28-річниці незалежності України.
7 серп. 2019

казка"Ріпка"

07.08.2019відбулась казка"Ріпка" - чудовий подарунок від дітей старших груп всім дітлахам ДНЗ
23 лип. 2019

Слухайте, дивіться, люди! З Нептуном тут зустріч буде.

23.07.2019 Проведена театралізована вистава - розвага участь приймали усі дошкільнята ДНЗ.
7 лип. 2019

Свято Івана Купала

В дошкільному навчальному закладі відбулося свято Івана Купала.
28 черв. 2019

Свято Трійці

Трійця – одне з найголовніших християнських свят. В цей день прославляють не тільки Христа, але і всю Святу Трійцю: Отця, Сина і Святого Духа, тому свято й називають днем Святої Трійці
3 черв. 2019

Квест «Пригоди у пошуках літа»

До дня Захисту дітей відбулась пригодницька квест - розвага «Пригоди у пошуках літа»
3 черв. 2019

1 червня - День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
23 трав. 2019

Щиро дякуємо!!!

Керівнику освітніх проектів з Lego Foundation в Україні Оксані Ромі та тренеру з Lego Foundation Олені Шуляк за додаткові 23 boxеs Lego конструктора.
17 трав. 2019

Випускне свято

14 – 16 травня урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях усіх - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті Під урочисту музику діти входять до святкової зали. І ось перші звуки прощального вальсу…