20 бер. 2020
День Землі, День весняного рівнодення, Міжнародний день щастя
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності.
12 бер. 2020
КАРАНТИН з 12 березня по 3 квітня 2020 року
2 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Карантин триватиме три тижні — з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
10 бер. 2020
Шевченківські дні.
Тематичні відкриті заняття в середніх та старших групах до Шевченківських днів. Перегляд виставки робіт батьків та дітей ДНЗ « Із Шевченком у серці»
28 лют. 2020
Масляна
Святкова розвага «Масляна»

Педагогічний колектив

Дитячий садок - будинок для дітей.
Ми приходимо в цей будинок щоб: дарувати дітям радість спілкування; стати їм друзями,партнерами в будь-яких справах; дати кожній дитині шанс розквітнути.

Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період  особистого розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов.

Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри. Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу. Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань  один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді. Педагогічні працівники закладу постійно навчають дітей відчувати, пізнавати і творити.

Колектив дошкільного закладу працює творчо, педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи роботи, а кінцева мета єдина: перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються, а для цього  перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо - виховного процесу. В закладі немає сторонніх, не талановитих педагогів.  Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі.

В дошкільному навчальному закладі працює 31 педагогічний працівник.
    За категорійним складом педагогічні працівники розподіляються:
                                   – вища кваліфікаційна категорія – 2 педагога;
                                   – І кваліфікаційна категорія – 2 педагога;
                                   – ІІ кваліфікаційна категорія – 2 педагога;
                                   – категорія спеціаліст – 27 педагогів ;
       24 педагогам установлений посадовий оклад за максимальною ставкою посадового окладу.  З них звання «вихователь – методист» мають 4 педагога.

Як показало моніторингове дослідження -   87%  педагогічних працівників працюють за покликанням. Їм подобається робота з дітьми, вони  вважають свою роботу цікавою і творчою корисною для суспільства.