20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

Батьківська вітальня

ПРАВИЛА НАШОГО ЗАКЛАДУ

Дорогі наші батьки. Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, витирайте взуття, або одягніть бахили, та зачиняйте за собою вхідні двері.

Дружня співпраця ДНЗ, родини, громадськості є невичерпним джерелом у справі виховання майбутнього України. Щиро дякуємо за те, що не шкодуючи власних сил, коштів та часу допомагаєте вирішувати проблеми, забезпечуєте сприятливі умови закладу. Сподіваємося, що наполеглива сумлінна діяльність приведе до зміцнення зв’язків між родинами дітей ДНЗ.  ДНЗ славиться своїми здобутками, тож  нехай список добрих справ приумножується, а рівень життя, навчання та виховання кожної  дитини підвищується.Педагоги і батьки - рівноправні партнери і  союзники. Ми закликаємо Вас:

·    сприяти організації та проведенню заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я дітей;

·   запобігати дитячій бездоглядності;

·   організовувати дозвілля дітей;

·   вносити пропозиції щодо зміцнення   матеріально  -техничної, навчальної, культурно-  спортивної та лікувально-оздоровчої бази;

·   обмінюватись кращим досвідом сімейного  виховання.

Нам ще багато треба зробити разом, плідно   працюючи пліч-о-пліч. ДНЗ славиться своїми здобутками, тож нехай список  добрих справ приумножується, а рівень життя, навчання та виховання кожної  дитини підвищується.

Маємо надію, що тільки спільними зусиллями зможемо виховати

справжніх, всебічно розвинених громадян нашої країни

З повагою, працівники ДНЗ