20 бер. 2020
День Землі, День весняного рівнодення, Міжнародний день щастя
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності.
12 бер. 2020
КАРАНТИН з 12 березня по 3 квітня 2020 року
2 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Карантин триватиме три тижні — з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
10 бер. 2020
Шевченківські дні.
Тематичні відкриті заняття в середніх та старших групах до Шевченківських днів. Перегляд виставки робіт батьків та дітей ДНЗ « Із Шевченком у серці»
28 лют. 2020
Масляна
Святкова розвага «Масляна»

електрона система запису дітей

Про систему

БАГАТО БАТЬКІВ НЕ РАЗ СТИКАЛИСЯ З ПРОБЛЕМОЮ ОТРИМАННЯ МІСЦЯ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ В ДИТЯЧОМУ САДКУ. ТЕПЕР ДЛЯ НИХ СТВОРЕНО МОЖЛИВІСТЬ ПОСТАВИТИ СВОЮ ДИТИНУ В ЧЕРГУ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ. ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ У РОЗДІЛІ «МОЇ ЗАЯВКИ» НА ДАНОМУ САЙТІ. ДАЛІ МОЖНА ВІДСЛІДКОВУВАТИ СТАТУС ПОДАНОЇ ЗАЯВКИ І СТЕЖИТИ ЗА ПРОСУВАННЯМ ЧЕРГИ. КРІМ ТОГО, Є МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НОРМАТИВНУ НАПОВНЮВАНІСТЬ, ПРО ЧЕРГИ В ДОШКІЛЬНІ УСТАНОВИ, ДІЗНАТИСЯ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВСІ ДИТЯЧІ САДКИ ОБРАНОГО РЕГІОНУ.
        ШАНОВНІ БАТЬКИ, НА САЙТІ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НАДАНА МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ДЛЯ ПОСТАНОВКИ НА ОБЛІК У ВІДДІЛІ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ РАЙОНУ (ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ) ДИТИНИ, ЩО ПОТРЕБУЄ МІСЦЕ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ. ДЛЯ УСПІШНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ВАШОЇ ДИТИНИ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ ПРИ ЗАПОВНЕННІ ФОРМИ ЗАЯВИ, ВАМ НЕОБХІДНО ВКАЗАТИ ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ. ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ЛИШЕ В ОДИН ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД. ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ОБРАНИЙ ДНЗ МОЖНА ЗМІНИТИ, ЗВЕРНУВШИСЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ. ПОДАЧА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ЗАЯВИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОПЕРЕДНЮ РЕЄСТРАЦІЮ ДИТИНИ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ З ВИЗНАЧЕННЯМ ДАТИ ПОСТАНОВКИ НА ОБЛІК, ЯКА Є ОСНОВОЮ ФОРМУВАННЯ ЧЕРГОВОСТІ.
            ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЗАЗНАЧЕНОЇ В ЗАЯВІ, НЕОБХІДНО ПРОТЯГОМ 10 РОБОЧИХ ДНІВ З ДНЯ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ У ВІДДІЛІ ОСВІТИ (В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ) З ОРИГІНАЛАМИ ДОКУМЕНТІВ (СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ НАЯВНІСТЬ ПІЛЬГ) АБО ПРИКРІПИТИ ДО ЗАЯВИ СКАН-КОПІЇ ВИЩЕВКАЗАНИХ ДОКУМЕНТІВ. ЯКЩО ЗАПОВНЕНА ВАМИ ФОРМА ЗАЯВИ ЗА ЗМІСТОМ НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ОРИГІНАЛАМ ДОКУМЕНТІВ, ВАШУ ЗАЯВУ БУДЕ АНУЛЬОВАНО. ЯКЩО ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЗНАЧЕНА В ЗАЯВІ, ПІДТВЕРДЖЕНА ОРИГІНАЛАМИ ДОКУМЕНТІВ, ТО ДИТИНА ОТРИМУЄ ПОСТІЙНУ РЕЄСТРАЦІЮ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ ЗА ПЕРВІСНОЮ ДАТОЮ ПОДАННЯ ЗАЯВИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ.
ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТЫ ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ ПО ЕЛЕКТРОННІЙ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ.