20 бер. 2020
День Землі, День весняного рівнодення, Міжнародний день щастя
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності.
12 бер. 2020
КАРАНТИН з 12 березня по 3 квітня 2020 року
2 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Карантин триватиме три тижні — з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
10 бер. 2020
Шевченківські дні.
Тематичні відкриті заняття в середніх та старших групах до Шевченківських днів. Перегляд виставки робіт батьків та дітей ДНЗ « Із Шевченком у серці»
28 лют. 2020
Масляна
Святкова розвага «Масляна»

Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДНЗ працює з 07.00 до 19.00.

Ранковий прийом дітей

з 07.00 до 08.00.

Пом’ятайте! Своєчасний приход  до ДНЗ та повернення дитини додому - необхідна умова належної реалізації навчально виховного процесу. У разі неможливості відвідування дитиною ДНЗ через хворобу або іншої причини, необхідно обов’язково повідомити до ДНЗ.

Правила нашого закладу:

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

• Запізнення - завджи стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
  • Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
  • Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя.
  • Якщо у Вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
  • При вході, будь ласка, очистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.