Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

КЗДО працює з 07.00 до 19.00.

Ранковий прийом дітей

з 07.00 до 08.00.

Пом’ятайте! Своєчасний приход  до ЗДО та повернення дитини додому - необхідна умова належної реалізації навчально виховного процесу. У разі неможливості відвідування дитиною ЗДО через хворобу або іншої причини, необхідно обов’язково повідомити до ЗДО.

Правила нашого закладу:

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

• Запізнення - завджи стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
  • Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
  • Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя.
  • Якщо у Вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
  • При вході, будь ласка, очистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.