20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

28 лют. 2022

Шановні пацієнти, дорогі наши співвітчизники!

Лікарі інституту терапії iм Любовi Малоi готові надавати консультативну допомогу он-лайн. В будь який час Ви можете звернутися за телефоном до наших лікарів:
21 лют. 2022

Міжнародний день рідної мови.

21.02. 2022 року були проведені тематичні заняття, присвячені Міжнародному Дню рідної мови.
19 лют. 2022

День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України.Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності....
16 лют. 2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

В закладі усі приєдналися до заходів присвячених Дню єднання, який відзначається 16 лютого
14 лют. 2022

День Святого Валентина

День Святого Валентина – це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки, солодощі. А ще близькі та рідні бажають один одному міцного здоров’я та щастя.
9 лют. 2022

Педагогічна рада

«Здійснення екологічного виховання в світи сучасних вимог»
22 січ. 2022

День Соборності України

В закладі було проведено ряд заходів з дітьми: бесіди, відеоперегляди, розваги, колективні роботи, долоньками малювали прапор України, під час зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України».
19 січ. 2022

Водохреща

Знайомство з народними традиціями Хай Свята водичка вмиє ваші личка, І омиє ззовні, щоб були здорові! Хай окропить хату, щоб була багата, Вмиє всіх на диво, щоб жили щасливо!
7 січ. 2022

З РІЗДВОМ !

Різдво - це свято, яке люблять і дорослі, і діти. . Цього дня навколо панує атмосфера любові та турботи, усі бажають один одному добра та радості. З метою підвищення ефективності духовно-морального виховання та залучення вихованців до основ православної культури у нашому саду було проведено заходи: бесіди, розучування віршів, колядок
19 груд. 2021

День Святого Миколая

День Святого Миколая ― улюблене свято усіх дітей. Кожного року приходить він непомітно, проникаючи у їхнє житло, даруючи омріяні подарунки. Завітав він на гостину і до вихованців КЗДО № 244. Цього чарівника привітали достойно ― малеча підготувала йому вірші, пісні.