21 лют. 2019

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови урочисто відзначили цей день вихованці та педагоги нашого дошкільного навчального закладу
15 лют. 2019

Стрітення

РОЗВАГА НА ТЕМУ: «ЗИМІ З ВЕСНОЮ ПОМИРИТИСЬ І НАМ НІКОЛИ НЕ СВАРИТИСЬ!»
14 лют. 2019

День Св. Валентина в ДНЗ

"День Святого Валентина - день дружби, доброти" В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят "День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті. До дня Святого Валентина, малюки в подарунок своїм близьким приготували...
30 січ. 2019

Академії сучасного керівника

30.01.2019 відбулось засідання «Академії сучасного керівника дошкільного закладу» для завідувачів міста
23 січ. 2019

Педрада в ДНЗ

На виконання річного плану ДНЗ 23 січня в ДНЗ відбулась педагогічна рада
22 січ. 2019

Наші діти відзначають День Соборності України.

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в ДНЗ проведено низку цікавих заходів. Вихователі розповідали малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України
14 січ. 2019

На гостини до ЗОШ № 132

Щиро дякуємо директора СЗШ № 132 Санжакову С.Ч. за запрошення наших дітей ( старші групи) на дитячу виставу До свята Св. Миколая, за подарунки і гарний настрій.
8 січ. 2019

Різдвяні свята

Різдво- велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять запашну кутю. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в нашому дошкільному закладі
26 груд. 2018