20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

22 січ. 2024

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України.
29 груд. 2023

Новорічні ранки

відбулися святкові новорічні ранки для усіх вікових груп
8 груд. 2023

Свято Святого Миколая

До нас у садочок в укриття завітав Святий Миколай
20 лист. 2023

Семінар Знайомство з програмою соціально-емоційного розвитку і навчання «Peppy Pals»

Впроваджєння шведської програми соціально- емоційного розвитку "Веселі друзі".
27 жовт. 2023

27 жовтня - День української писемності та мови

Президент України Володимир Зеленський 28 липня 2023 року підписав Указ №455/2023, відповідно до якого дата святкування Дня української писемності та мови була перенесена з 9 листопада на 27 жовтня.
1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників і захисниць нашої Вітчизни! Бажаємо їм добробуту, сил, здоров’я, перемог і щастя! Нарешті мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники і захисниці!
24 вер. 2023

Всеукраїнський день дошкілля

«Є професія у світі — серце віддавати дітям!
21 вер. 2023

21 вересня — Міжнародний день миру

Це свято присвячено зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. Це день припинення вогню і відмови від насильства, осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності щодо його досягнення. Діти прагнуть миру на Землі.
1 вер. 2023

З ДНЕМ ЗНАНЬ! Шановні працівники

Прийміть найщиріші привітання з Днем Знань та початком нового навчального року!
31 серп. 2023

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №1

31 серпня 20233 року відбулась настановча педагогічна рада №1 педагогів закладу освіти