Шевченківські дні

12 бер. 2021
Спадщина великого Кобзаря

09.03 та 10.03.2021 року в закладі  пройшли Шевченківські дні, присвячені  дню народження  Т.Г. Шевченка.  Під час проведення тематичних занять, дозвіль, годин поезії вихователі знайомили дітей з життям та творчістю великого поета, особливістю його творів про природу, життя простих людей,  пронизані любов'ю до рідної України та сподіванням на її добре майбутнє. Діти вчили та розповідали уривки віршів напам'ть, висловлювали свої враження та почуття в малюнках, колажах, аплікації.