8 черв. 2021
Важлива інформація!
7 липня 2021 року 0 14.00 запрошуємо на конференцію (офлайн) на якій відбудеться звітування керівника за підсумками роботи за 2020-2021 рік, та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2021 /2022 навчальному році. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів
1 черв. 2021
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
20 трав. 2021
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
20 травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

1 бер. 2019

Заняття доброти

01.03.2019 Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
21 лют. 2019

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови урочисто відзначили цей день вихованці та педагоги нашого дошкільного навчального закладу
15 лют. 2019

Стрітення

РОЗВАГА НА ТЕМУ: «ЗИМІ З ВЕСНОЮ ПОМИРИТИСЬ І НАМ НІКОЛИ НЕ СВАРИТИСЬ!»
14 лют. 2019

День Св. Валентина в ДНЗ

"День Святого Валентина - день дружби, доброти" В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят "День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті. До дня Святого Валентина, малюки в подарунок своїм близьким приготували...
30 січ. 2019

Академії сучасного керівника

30.01.2019 відбулось засідання «Академії сучасного керівника дошкільного закладу» для завідувачів міста
23 січ. 2019

Педрада в ДНЗ

На виконання річного плану ДНЗ 23 січня в ДНЗ відбулась педагогічна рада
22 січ. 2019

Наші діти відзначають День Соборності України.

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в ДНЗ проведено низку цікавих заходів. Вихователі розповідали малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України
14 січ. 2019

На гостини до ЗОШ № 132

Щиро дякуємо директора СЗШ № 132 Санжакову С.Ч. за запрошення наших дітей ( старші групи) на дитячу виставу До свята Св. Миколая, за подарунки і гарний настрій.
8 січ. 2019

Різдвяні свята

Різдво- велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять запашну кутю. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в нашому дошкільному закладі
26 груд. 2018