Сторінка психолога

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Практичний-психолог нашого дитячого садка спільно з педагогічним колективом і Вашим участю допоможе Вашій дитині залишатися веселим і активним, самостійним і доброзичливим, допитливим, ініціативним і впевненим у собі, відкритим і співпереживаючою - тобто психологічно здоровим

Дитинство-найважливіший період у житті і найбільш значимий для розвитку дитини. Відомо, що протягом перших років життя закладаються основні якості характеру, формується стиль спілкування з однолітками і дорослими, складається відношення до життя в цілому. І багато в чому від того, як відбувається формування особистості дитини в дитинстві, залежатиме вся його подальше життя. Всі події, що відбуваються з нами в дитинстві, залишають свій глибокий слід у всій нашій подальшому дорослому житті.

Щоб помітити, що дитина відчуває труднощі і потребує допомоги - для цього достатньо батьківської чуйності та любові. Найважливіший момент тут - це вчасно звернутися до дитячого психолога, поки проблеми дитини не почали наростати як сніжний ком, і є можливість усунути проблему в найбільш короткі терміни, не заподіявши страждань і болю дитині

Психолог поможет выявить проблему, предложить варианты решения, проследить и проанализировать изменения, но родители и только родители (!) могут помочь своему ребенку!

Рекомендації батькам з підготовки

дитини  до дитячого саду

Причини дитячої агресивності
Адаптація дитини до дитячого садочку Скоро в школу
Що робити, якщо дитина каже грубі слова Робота з гіперактивними дітьми
Що робити, якщо дитина не хоче прибирати за собою іграшки Що робити, якщо дитина не бажає ділитися своїми іграшками

Якщо Ви відчуваєте необхідність проконсультуватись з практичним психологом, Ви можете звернутися в кабінет психолога

середа 15.00 - 18.00

Як діяти у стресовій ситуації ?

Копинг-стратегии и психологическая защита

Поради батькам       ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ