Наші педагоги

Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І величезна відповідальність лежить на працівниках дитячого саду за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.

Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Педагогічний колектив стабільний. Багато педагогів працюють з дня відкриття дитячого саду, коли прийшли молодими фахівцями. Ми маємо цікаве поєднання – молоді, завзяті спеціалісти поруч з професійними, досвідченими педагогами.

В ДНЗ створено позитивний мікроклімат, умови дошкільного закладу намагаємося наблизити до домашніх. Це сприяє емоційному благополуччю дітей, створює у них почуття впевненості, спокою, так як дитячий сад – це другий рідний будинок дитини. А благополучний будинок – це фортеця, яка завжди захистить дитину від негараздів, тривог.

Наші педагогі на тільки кваліфіковані спеціалісти, а ще "професійні" актори

Застосування інноваційних освітянських ідей, здатність постійно навчатися, вдосконалюватися, бути у постійному творчому пошуку - такий портрет сучасного вихователя. Зробити перший крок допомагає саме новий підхід до навчання та його цілей.

Наші педагоги - висококваліфіковані фахівці, які дбають про підготовку дітей до школи, дають дітям високі знання, уміння, навички з навчальної діяльності, володіють високою моральною і професійною культурою, компетентні у питаннях педагогіки, є майстрами своєї справи, не зупиняються на досягнутому.

«Щоб досягти мети, потрібно насамперед іти»

(Оноре де Бальзак)

Цей крилатий вислів є девізом роботи нашого колективу.
Керуючись гаслом «Почни з себе», з метою вироблення позитивного ставлення до інтерактивних технологій, в ДНЗ проводяться різні методичні форми роботи з використанням інтерактивної моделі, що дає педагогам можливість фахового росту, навчання разом з дітьми. Враховуючи досягнення, перспективи розвитку та недоліки в роботі, в закладі своєчасно визначаються шляхи подолання труднощів, які є перешкодою у впровадженні інтерактивних технологій.