23 серп. 2018

«Моя країна – рідна Україна»

23 серпня 09.00 відбулося тематичне свято «Моя країна – рідна Україна» присвячене Дню прапора та 27-річниці незалежності України.
6 черв. 2018

Підсумки року "Сприяння освіті"

05.06.2018 на базі нашого ДНЗ були підведені підсумки року у рамках проекту "Сприяння освіті"
1 черв. 2018

День захисту дітей

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення .
30 трав. 2018

Семінару-практикум

29.05.2018 в ДНЗ відбувся семінар - практикум для завідувачів «Створення безпечних умов на території закладу дошкільної освіти»
25 трав. 2018

Випускний у дитячому садочку

Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки
17 трав. 2018

День вишиванки

В культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. У нас українців – це вишиванка, яка є одним із символів нашого народу. Ось і сьогодні 17 травня вся дружна калинчина родина долучилася до святкування цього дня. Зранку до дитячого садка поспішали малюки у барвистих вишиванках
24 квіт. 2018

ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ

24 травня 2018 року в ДНЗ було проведено протипожежне тренування. Після отримання сигналу про пожежу вихователі в найкоротший строк вивели дітей небезпечними евакуаційними шляхами з будівлі. Провели звірку евакуйованих вихованців із списком присутніх.
17 квіт. 2018

Заходи з цивільного захисту

З 17.04 - 19.04.2018 в ДНЗ були проведені позапланові Дні цивільного захисту з практичним тренуванням з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожеж.
12 бер. 2018

9 березня -день народження Т.Г. Шевченка

Відзначаємо 204 роки з дня народження Т.Г. Шевченка
7 бер. 2018

Зi СВЯТОМ ВЕСНИ!!!!!

Милі жінки! Вітаемо Вас зі святом 8 Березня і висловлюемо щирі побажання всього найкращого! Нехай Ваша краса і привабливість чарують оточуючих, а розум і розсудливість допоможуть досягти подальших успіхів і здійснити свої мрії. Щастя Вам, любові і натхнення!