20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

19 квіт. 2019

Обмін досвідом

15.04.19 до нас завітали студенти педагогічного коледжу Дніпровського національного університету. Ділимось досвідом роботи по LEGO.
11 квіт. 2019

Колективні заняття

11.04.2019 Колективний перегляди : заняття «Космічні пригоди» середньої групи № 6 вихователь Крамарець І.В.; Ток – шоу «Гроші» середня група № 4 вихователь Мохова С.В.
1 квіт. 2019

День сміху

День сміху в ДНЗ. У закладі є традиція святкувати 1 квітня щорічно. Було організовано та проведено свято. Діти співали, танцювали, грали в ігри, проводили конкурси. Свято пройшло весело, радісно.
7 бер. 2019

Весняне свято

Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято жінок
1 бер. 2019

Заняття доброти

01.03.2019 Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
21 лют. 2019

День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови урочисто відзначили цей день вихованці та педагоги нашого дошкільного навчального закладу
15 лют. 2019

Стрітення

РОЗВАГА НА ТЕМУ: «ЗИМІ З ВЕСНОЮ ПОМИРИТИСЬ І НАМ НІКОЛИ НЕ СВАРИТИСЬ!»
14 лют. 2019

День Св. Валентина в ДНЗ

"День Святого Валентина - день дружби, доброти" В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят "День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті. До дня Святого Валентина, малюки в подарунок своїм близьким приготували...
30 січ. 2019