29 серп. 2024
День пам'яті загиблих захисників України
29 серпня в Україні вшановують всіх захисників, які загинули, обороняючи країну від російських окупантів. День пам’яті загиблих захисників держава започаткувала у 2019 році, встановивши дату 29 серпня (трагічний день, коли РФ розстріляла "зелений коридор", яким українські бійці мали вийти з Іловайського котла у 2014 році).
24 серп. 2024
З Днем Незалежності Рідна Прекрасна Вільна Незламна Україна
Цього дня ми вшановуємо найбільший подарунок, який може бути в народу – свободу та незалежність. Нехай цей день стане символом нашої сили, єдності та незламного духу. Дякуємо нашим захисникам за можливість жити в незалежній країні
23 серп. 2024
З Днем Державного Прапора
Вітаємо з Днем Державного Прапора України! Нехай цей символ свободи та незалежності завжди гордо майорить над нашою державою, об’єднуючи всіх нас в прагненні до миру, процвітання та справедливості!!!

Літній оздоровчий період

«Літо». Заняття з ознайомлення з навколишнім. Пізнавальне відео про літо (прикмети, тварини, комахи, птахи) з артикуляційной гімнастикою, загадками, співом птахів, фізкультхвилинкою.
Картотека бесід з дітьми на літній період (5-6 років)
Консультація для батьків "Цікаві ігри для дітей влітку"
Збірка літніх ігор надворі «Сонячна ігротека»
30 віршів про літо, які легко вивчити дітям
Комплект мнемотаблиць для вивчення віршів «Літо»
Консультація для батьків «Безпечне літо»
Поради батькам. «Літо з дітьми: 10 правил безпеки»
Малятам про правила безпечної поведінки влітку
Консультація для батьків «Безпека дитини в літній період»
Бесіди з безпеки життєдіяльності дітей на літній період
Інструкція для батьків з охорони життя та здоров’я дітей на літній період
Проєкт «Календар корисних справ для дітей». Червень
«Літо ми усі чекаєм і загадки відгадаєм!» (для дітей 5-6р.)
Поради вихователям «Літо в кольорах»
Відео «Аптека Баби Яги. Отруйні рослини»
Основні правила поведінки на вулиці
Консультація для батьків «Правила безпечної поведінки дітей на вулиці»
Інформація для батьків «Правила безпечної поведінки дітей на дитячих майданчиках»
Рекомендація для батьків «Небезпека укусів комах» О.Круглова
Консультація для батьків «Якщо дитину вжалила бджола»
Батькам на замітку. "Літній головний убір для дитини" (матеріал Н.Полісько, взято з тм-каналу "Виховання з любов'ю")
Консультація для батьків «Правила безпечного відпочинку на природі» https://www.facebook.com/groups/443133870090377/permalink/695529864850775/
«Вчимося берегти природу». Правила поведінки на природі (матеріали тм-каналу «Виховання з любов’ю»
Пам’ятка для батьків «Правила поведінки на воді» О.Круглова
Система загартування у літній період
Загартування. Оздоровлення та загартування дітей влітку.
Інформація для батьків. Схеми загартування дітей молодшого, середнього і старшого дошкільного віку у літній період
Порада батькам. «Профілактика гострих кишкових інфекцій у літній період»
Консультація для батьків «Рухова активність - основа здорового способу життя»
Консультація для батьків "Безпечне літо, або як поводитися в екстрених випадках"