1 черв. 2024
День захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.
23 трав. 2024
Правила дорожнього руху
23.05.2024 до нашого садочку завітала ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ з метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста.
22 трав. 2024
Зустріч ЗДО №244, №331 , №89
21 травня 2024 року у нас традиційно відбулась зустріч з колегами ЗДО № 331 та онлайн приєднались колеги ЗДО № 89 з якими провели сумісний "Meet up: Пліч-о-пліч.

Міжнародний жіночий день

7 бер. 2024
Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, відзначається велике свято – Міжнародний жіночий день – 8 березня.Сердечно вітаємо. Бажаємо мирного неба, святкового настрою, сюрпризів долі, перевірених друзів, щирого щастя, кохання, радостей життя та моря позитиву!

Сердечно вітаємо з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо мирного неба, святкового настрою, сюрпризів долі, перевірених друзів, сталості у стосунках, щирого щастя, кохання, радостей життя та моря позитиву! У Міжнародний жіночий день хочемо побажати відмінного настрою, щирих побажань та добрих усмішок!