8 черв. 2021
Важлива інформація!
7 липня 2021 року 0 14.00 запрошуємо на конференцію (офлайн) на якій відбудеться звітування керівника за підсумками роботи за 2020-2021 рік, та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2021 /2022 навчальному році. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів
1 черв. 2021
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
20 трав. 2021
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
20 травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

Тиждень безпеки дорожнього руху

11 лист. 2019
Тиждень безпеки дорожнього руху. 14.11 відбулась зустріч з інспектором патрульної служби м. Дніпра. Виставка огляд "Дорога, я тебе не боюсь"

Тиждень безпеки дорожнього руху.