16 трав. 2019
16 травня 2019 року в ДНЗ № 12 пройшов захід "День вишиванки" Дошкільникі навчального закладу розквітли розмаїттям вишиванок. Вся велика садова родина, в якій об’єдналися діти та працівники закладу, долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишитої сорочки. У цей день малюки пізнавали історію виникнення вишивки в Україні, із задоволенням розглядали зразки українських вишиванок, демонстрували свої, проявляли фантазію та творчість під час створення власних зразків українського орнаменту..