День Миру

22 вер. 2016
21.09 2016 ДНЗ став учасником Всеукраїнської акції День Миру.

21.09 2016 ДНЗ став учасником Всеукраїнської акції День Миру.Всеукраїнською акцією відзначили День миру в Україні

У Міжнародний День миру, який людство відзначає 21 вересня, як дату глобальної відмови від війни та насильства, десятки українських міст приєдналися до масштабної Всеукраїнської акції.

«Мені дуже подобається мета акції - налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільства. Саме зараз наше поляризоване суспільство потребує публічного обговорення таких важливих тем як Що таке примирення? Хто має бути ключовими акторами цього процесу? Як розпочати та будувати діалог? Я бачу в акції додаткову можливість створити безпечні майданчики для осмислення та  вироблення своєї позиції та ролі у процесі примирення у кожної людини», - ділиться міркуваннями про подію Яна Салахова, співкоординаторка мережі «Ініціатива Розмаїття».

Майже сорок організацій з чотирнадцяти регіонів України провели низку акцій у своїх містах. В Івано-Франківську, Києві, Полтаві, Вінниці, Кропивницькому, Харкові, Мелітополі, Дніпрі, Кривому Розі, Миколаєві  та інших містах і містечках відбулася серія заходів присвячених цій даті.

В місті Дніпрі, в дитячому садочку №244  «Незабудка» 21 вересня відбулася акція День миру, учасниками якої стали вихованці старших груп дошкільного закладу.

В рамках події:

1..Батьки разом з дітьми вдома намалювали малюнки про Мир.

2. В музичній залі днз була оформлена виставка.

3.Під час святкування діти читали вірші про Мир.

4. Діти показали музично – хореографічну композцію «Хай буде Мир на планеті Земля».

5.Намалювали картину з ЛЕГО «МИРУ – МИР»

6.Флеш – моб

7.Водили хоровод Дружби.

8.Випустили у небо білі повітряні кульки Миру

Святкування пройшло дуже емоційно. Усі присутні дорослі розуміли важливість відзначання цієї дати, актуальність цієї акції  для усіх, а особливо для дітей, нашого майбутнього .

В інших регіонах України з нагоди святкування Дня миру відбулись зокрема флеш-моби (Івано-Франківськ, Мелітополь, Дніпро, Кропивницький), кінопокази та дискусії на тему миру (Дубно, Кремечук), Публічні лекції та просвітницькі заходи (Київ, Івано-Франківськ, Дніпро, Миколаїв, Вінниця) тощо.

«Будь-яка війна – це колосальна ментальна травма для суспільства і окремої людини. Але коли-небуть наступить мир і буде потрібно жити далі. Про це потрібно говорити сьогодні, намагаючись зберегти те моральне здоров’я, яке суспільство виробило у роки мирного життя. Ті, хто говорять про мир у розпал війни вибирають важкий шлях. Але тим не менше, гворити про мир необхідно», - підсумовує громадський активіст, публіцист та письменник Костянтин Скоркін.

Акція День Миру відбулась за ініціативи Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад(ясла – садок)№244» Дніпропетровської міськ  ої ради в рамках Всеукраїнської акції до Міжнародного Дня миру.