Малі олімпійські ігри

19 вер. 2016
16.09.2016. відбулись Малі олімпійські ігри на спортивному майданчику ДНЗ 336 між командами дітей старших дошкільних груп ДНЗ 244, 336

16 вересня  відбулося спільне спортивне свято з ДНЗ №336 .Традиційно, на відкритті Олімпіади був запалений символічний Олімпійський вогонь та піднятий Олімпійський прапор. Олімпійські ігри – це змагання в силі, витривалості та вправності. Девіз учасників змагань: «Бути здоровим – висока мета, кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів». Учасники вміло виконували завдання на координацію рухів та рівновагу, швидкість стрибків в обручах та перетягуванні канату. Між естафетами проводилися  вікторини на олімпійську тематику, в якій брали участь не тільки учасники змагань, але й присутні на святі діти.

Завершились малі Олімпійські ігри привітанням від членів журі, врученням грамот та медалей. На цьому малі олімпійські ігри були оголошені закритими і розпочато підготовку до нових спортивних свят здоров'я.