18 вер. 2015

Міжнародний день миру

Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний День Миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.
14 вер. 2015

«Ми нащадки козацької слави"

В ДНЗ 11.09.2015 о 10.30 проведені «Малі олімпійськи ігри» «Ми нащадки козацької слави» на спортивному майданчику ДНЗ
11 вер. 2015

Перший урок

10.09.2015 на базі нашого ДНЗ для першокурсників майбутніх соціальних педагогів університету ім. А.Нобеля пройшов перший урок «Введення в спеціальність»
9 вер. 2015

Шість цеглинок.

Наш заклад залучений до Всеукраїнського проекту «Шість цеглинок». роект передбачає тестування методики та буклету. Паралельно з нами тестування відбувається в Південній Африці та Мексиці. В Данії - це вже стало щоденною практикою. Також університет Кембриджа проводить дослідження, як ці вправи впливають на розвиток самоконтролю дитини.
7 вер. 2015

Наш ДНЗ найкращій!!

За щорічними підсумками рейтингу Ленінського районного відділу освіти та профспілкового комітету Ленінського відділу освіти ДНЗ третій рік поспіль, як - «Найкращий дошкільний заклад Ленінського району – 2015 року»
1 вер. 2015

День знань

1 вересня садочок радо зустрічав малят веселою музикою,яскравими кульками та посмішками вихователів. Приємно було бачити своїх вихованців одягнених у українські вишиванки.В День знань вихователі провели заняття з теми: "Україна - єдина родина". Такі заняття виховують у малят почуття гордості за свою Батьківщину,за свій народ, за свою мову та почуття патріотизму.
26 серп. 2015

Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує громадянам про небезпеку вибухонебезпечних предметів
24 серп. 2015

День Незалежності України

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
23 серп. 2015

День Державного Прапора України

20 серп. 2015

Шановні жителі міста Дніпропетровськ!