День Св. Валентина в ДНЗ

14 лют. 2019
"День Святого Валентина - день дружби, доброти" В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят "День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті. До дня Святого Валентина, малюки в подарунок своїм близьким приготували...

"День Святого Валентина - день дружби, доброти"  В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят "День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті. До дня Святого Валентина, малюки в подарунок своїм близьким приготували.