Осінній благодійний ярмарок.

29 вер. 2017
28.09.2017 колектив дошкільного навчального закладу №244 разом з батьками запросив мешкаців ж/м Парус на осінній благодійний ярмарок.

В цю прекрасну осінню днину колектив дошкільного навчального закладу №244 разом з батьками запросив мешкаців ж/м Парус на осінній благодійний  ярмарок.

Кожна група садочка представляла стіл з товарами.Тож мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. А посмакувати було чим - від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики. Кухарі садочка пригощали усіх присутніх смачними пиріжками та горячим чаєм. Заманливо рябіли яскраві, соковиті фрукти - груші, яблука, сливи, виноград. Одним словом смакота!

Яскравим дійством можно назвати музичний  виступ наших дітей та працівників. Всі співали, танцювали, раділи, Україну прославляли.