"Ой, на Івана. Ой, на Купала"

6 лип. 2017
6 липня 2017 року в ДНЗ для всіх вихованців була проведена розвага. Діти прониклися духом яскравого, урочистого свята – одного з найулюбленішого літнього свята – Івана Купала

6 липня 2017 року в ДНЗ для всіх вихованців була проведена розвага. Діти прониклися духом яскравого, урочистого свята – одного з найулюбленішого літнього свята – Івана Купала, яке припадає на 7 липня – день літнього сонцестояння. Настають найдовші дні і найкоротші ночі.
Купальське свято, розповіли дітям, святкується на честь сонця – джерела життя та радості. Тому на день Івана Купала прийнято розпалювати багаття як символ сонця на землі. Хто його насмілиться перестрибнути - отримає здоров’я на весь рік.