9 лист. 2021
День української писемності та мови
Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
8 лист. 2021
Тиждень безпеки
З 01.11. по 5.11. в КЗДО пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.

Свято Осені в КЗДО

18 жовт. 2021

Осінь – найкрасивіша пора року. Не можна не захоплюватись тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж.

Ось чому свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, педагоги завжди готують чудові сценарії осіннього свята для малюків.

Кожен сценарій насичений різноманітними  інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальним особливостям кожної дитини. Для дітей свята – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя.