9 лист. 2021
День української писемності та мови
Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
8 лист. 2021
Тиждень безпеки
З 01.11. по 5.11. в КЗДО пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.

День захисників і захисниць України

13 жовт. 2021
14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва. Напередодні цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”

Діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців педагоги нашого закладу.