18 жовт. 2021
Свято Осені в КЗДО
У дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.
13 жовт. 2021
День захисників і захисниць України
14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва. Напередодні цих важливих для нашої країни дат у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося свято “Ми діти козацького роду”
21 вер. 2021
Міжнародний день миру
З нагоди Міжнародного дня миру в закладі відбулося ряд заходів, серед яких: інтегровані заняття на тему «Ми за мир!»

Міжнародний день миру

21 вер. 2021

Сьогодні вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі - це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв'язувати їх; розвивали критичне мислення дітей: «Якщо мир - це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир. Протягом дня у дитячому садку проводилися з дітьми й інші цікаві форми роботи: бесіди про мир та стосунки між людьми; мовленнєва вправа «Щоб був мир, необхідно...»; вивчення мирилок; створення асоціативної карти «Мир»; читання тематичних дитячих творів; різні види ігор; загадування бажань; малювання «Голуб миру» тощо.