1 вер. 2021
День Знань
У цей світлий і радісний день – День знань –заклад дошкільної освіти розпочав 2021/20122 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком та веселими дитячими посмішками.
31 серп. 2021
Засідання педагогічної ради
Пріоритетні напрями освітньої діяльності закладу у 2021-2022 н.р. 30.08.21 відбулось перше засідання педагогічної ради, яку присвячено низці важливих питань.
20 серп. 2021
30-річчя Незалежності України
20.08.2021 були проведені заходи та тематичні заняття до 30-тої річниці Незалежності України

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 черв. 2021
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж їх посмішки. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.