1 квіт. 2021
ДЕНЬ ГУМОРУ
Гумор – це веселий сміх, Радість, світло для усіх! Лише раз один на рік Свято це буває, Свято сміху – 1 квітня! Хто ж його не знає?
22 бер. 2021
ПАМ’ЯТКА з техніки безпеки для здобувачів освіти
З метою попередження нещасних випадків, підвищення рівня обізнаності щодо правил безпеки життєдіяльност
12 бер. 2021
Шевченківські дні
Спадщина великого Кобзаря

Шевченківські дні

12 бер. 2021
Спадщина великого Кобзаря

09.03 та 10.03.2021 року в закладі  пройшли Шевченківські дні, присвячені  дню народження  Т.Г. Шевченка.  Під час проведення тематичних занять, дозвіль, годин поезії вихователі знайомили дітей з життям та творчістю великого поета, особливістю його творів про природу, життя простих людей,  пронизані любов'ю до рідної України та сподіванням на її добре майбутнє. Діти вчили та розповідали уривки віршів напам'ть, висловлювали свої враження та почуття в малюнках, колажах, аплікації.