20 бер. 2024
Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

Шевченківські дні

12 бер. 2021
Спадщина великого Кобзаря

09.03 та 10.03.2021 року в закладі  пройшли Шевченківські дні, присвячені  дню народження  Т.Г. Шевченка.  Під час проведення тематичних занять, дозвіль, годин поезії вихователі знайомили дітей з життям та творчістю великого поета, особливістю його творів про природу, життя простих людей,  пронизані любов'ю до рідної України та сподіванням на її добре майбутнє. Діти вчили та розповідали уривки віршів напам'ть, висловлювали свої враження та почуття в малюнках, колажах, аплікації.